Jesteśmy Ekspertami Finansowymi z Gdańska bezpłatnie pomagamy przy kredytach


Odwiedzając naszą stronę, tym samym potwierdziłeś, że cenisz swój czas i pragniesz korzystać z usług profesjonalistów w zakresie udzielania pożyczek i doradztwa finansowego. Czas to pieniądz a ty nie musisz go marnować na nieefektywne działania. W życiu wykazujemy się mądrością, jeżeli delegujemy pracę, którą ktoś inny może wykonać lepiej, szybciej i taniej.

Takim działaniem jest też wybór najlepszej na rynku oferty pożyczkowej. W Polsce sektor doradztwa finansowego wciąż się rozwija i wielu przedsiębiorców jak i osób fizycznych nie zdaje sobie sprawy z jego zalet. Bardzo często w ten użyteczny rodzaj działalności zaangażowane są osoby z wszechstronnym wykształceniem finansowym i wieloletnim doświadczeniem. Współpracując z naszymi specjalistami masz pewność, że korzystasz z usług wysokiej jakości. Gratuluję Ci dobrego wyboru!

Jak jesteśmy oceniani przez naszych Klientów?

firm2-about-icon-1

Niezawodność

Nasza firma wielokrotnie udowodniła swoją wiarygodność i skuteczność działania.
firm2-about-icon-2

Zaufanie

Wszystkie nasze działania są jawne i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
firm2-about-icon-3

Kompleksowość

W trakcie bezpłatnej konsultacji uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.
firm2-about-icon-4

Reputacja

Nasi eksperci zawsze udzielają rzetelnych porad oraz przedstawiają swoje wnioski w sposób zwięzły i zrozumiały.

Jesteśmy tutaj po to, aby wspierać Twoje działania – od zakupów konsumpcyjnych po wsparcie płynności Twojej firmy.


Wypełniając formularz kontaktowy masz pewność, że w krótkim czasie nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i zaproponują wybór optymalnej opcji uzyskania finansowania.

Nasza skuteczność została potwierdzona setkami zrealizowanych projektów

Eksperci Finansowi działający na terenie trójmiasta to bezpłatna usługa doradztwa finansowego umożliwiająca wybór najlepszej opcji uzyskania pożyczki lub jej restrukturyzacji. Korzystając z naszych usług, możesz szybko rozwiązać swoje problemy finansowe, poświęcając przy tym minimum czasu. Nie jesteśmy instytucją finansową i nie udzielamy we własnym zakresie kredytów i pożyczek. Ostateczne warunki uzyskania pożyczki są uzgadniane przez Ciebie z naszymi partnerami biznesowymi działającymi w ścisłej zgodności z ustawodawstwem finansowym RP.

Naszą działalność opieramy o współpracę z najbardziej wiarygodnymi instytucjami działającymi na rynku kredytowym w Polsce. Z reguły są to banki z pierwszej 20-stki najbardziej wiarygodnych instytucji bankowych w naszym kraju. Każdy z naszych partnerów posiada licencję bankową i jest pod systematyczną kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego. Oferujemy również pomoc księgową, współpracując z najlepszym biurem rachunkowym w Gdańsku.