Dowiedz się jak wygląda współpraca z naszą firmą

Wspieramy wszystkie Twoje działania – zakupy, nowe inwestycje oraz zarządzanie zadłużeniem


Eksperci Finansowi Gdynia to grupa profesjonalistów w dziedzinie doradztwa kredytowego, której pierwszym celem jest rozwiązanie wszelkich kwestii związanych z uzyskaniem kredytu i odciążenie Cię od wszelkich formalności. Jesteśmy gotowi dobrać dla Ciebie najlepsze warunki kredytowe i pomóc zidentyfikować wszystkie pułapki na początkowym etapie transakcji.

Wspieramy różne rodzaje biznesów od małych firm po korporacje


Wszyscy nasi pracownicy to zespół doświadczonych ekspertów finansowych z wieloletnim stażem w zakresie udzielania pożyczek podmiotom prawnym i osobom fizycznym. Nasi pracownicy pomogą Tobie w rozwiązaniu wszelkich pojawiających się problemów na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu.

Jak przeprowadzamy proces planowania finansowego?


 

Kontaktując się z naszą firmą otrzymasz najkorzystniejsze warunki uzyskania kredytu w najlepszych instytucjach finansowych w Polsce. Pracujemy na Twój wynik!

Oto kilka najczęściej zadawanych pytań naszych Klientów wraz z odpowiedziami

1Jeśli zalegam ze spłatą raty kredytu, czy mogę otrzymać kolejny?
To zależy, aczkolwiek jest to możliwe, jednakże przed uzyskaniem kolejnej pożyczki należy upewnić się czy będziemy zdolni do spłaty dodatkowych zobowiązań. Decyzja banku o przyznaniu pożyczki w takiej sytuacji zależy od czasu trwania zaległości i liczby opóźnionych płatności.
2Czy pośrednicy kredytowi zawsze działają na korzyść kredytobiorcy?
Naszym celem jest dostarczenie potencjalnemu kredytobiorcy rzetelnej informacji na temat oferty kredytowej oraz uczciwa ocena jego zdolności kredytowej. Pośrednik kredytowy reprezentuje jednocześnie interesy klienta jak i banku, ale jego działania przede wszystkim reguluje prawo finansowe oraz zasady etyki zawodowej.
3Jeśli oficjalnie nie pracuję czy mogę otrzymać pożyczkę?
Tak, możliwe jest uzyskanie w tej sytuacji pożyczki z zabezpieczeniem nieruchomości. Jednakże nie jest to proste i doradzamy ostrożność w uzyskiwaniu takiej formy finansowania.
4Czy mogę sprzedać mieszkanie z zadłużeniem hipotecznym?
Tak, jest to możliwe. Jeśli jesteś właścicielem tej nieruchomości to każda czynność cywilnoprawna odnośnie Twojej własności należy do Twoich niezbywalnych praw.
5Czy korzystanie z usług pośredników finansowych oznacza lepsze warunki kredytowania?
Zazwyczaj banki oferują promocje czasowe w uzyskaniu danego kredytu. Eksperci finansowi posiadają również bogatą wiedzę na temat aktualnej oferty kredytowej banków i są w stanie wybrać dla Ciebie najlepszą.
6Bank udzielił mi niewystarczającej kwoty kredytu? Czy mogę uzyskać więcej pieniędzy?
Sytuacja ta dotyczy najczęściej konsumenckich kredytów gotówkowych. W celu uzyskania wyższej kwoty kredytu konieczne jest posiadanie dochodów zabezpieczających kwotę pożyczki lub ekwiwalent kwoty pożyczki w majątku trwałym.

Masz więcej pytań?
Chętnie na nie odpowiemy!